logo
Huis > producten > IML-Doos >
Vriendschappelijke SGS Gediplomeerd FDA van lege Vierkante Plastic de Containerseco van de Voedselopslag

Vriendschappelijke SGS Gediplomeerd FDA van lege Vierkante Plastic de Containerseco van de Voedselopslag

plastic vierkante dooscontainer

voedsel verpakkings beschikbare plastic doos

Plaats van herkomst:

China

Merknaam:

HUAWEIER

Certificering:

SGS,FDA,QS

Modelnummer:

IML-042 M

Neem contact met ons op
Vraag een offerte
Productgegevens
Type:
De Doos van het fortuinkoekje IML
Etiketten:
De Eisen van de cliënt
kleur:
op uw verzoek
buitengrootte:
L257*W213*H69mm
Binnenlengte:
246mm
Binnen wijd:
200mm
BINNENhoogte:
66mm
grondstof:
Voedselrang pp
Maximum temperatuur:
Onder 121℃
Handvat:
Geen (Aangepast is beschikbaar)
Gebruik:
Houd Koekjesproducten, zoals koekjeschocolade enz.
Verzegelende Manier:
Kunststofafdekking
Markeren:

plastic vierkante dooscontainer

,

voedsel verpakkings beschikbare plastic doos

Betalings- en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal
20000pcs
Prijs
Onderhandelbaar
Verpakking Details
1. De uitvoerkarton met plastic binnen zak; 2. Ingepakte conventionele normen zoals stapelbare doos
Levertijd
hangt van de eisen van de cliënt af
Betalingscondities
L/C, T/T, Western Union, Creditcard
Levering vermogen
5000000pcs per maand
Productbeschrijving

De Doos Plastic pp Rechthoek van het fortuinkoekje IML in Vorm die 2600ml 89oz etiketteren Lege Containers


Snelle Details:

 

Watercapaciteit in Doos: aangepast 2600ml (is beschikbaar)
Doos Buitengrootte: L253 * Aangepaste W213 * H69mm (is beschikbaar)
Kleur: Op uw verzoek
Grondstof: 100% voedselrang pp (het Hete vullen is beschikbaar)
Sluitingstype: Plastic Dekking
Handvat: Geen (Aangepast is beschikbaar)
IML-decoratie: Ja

Vriendschappelijke SGS Gediplomeerd FDA van lege Vierkante Plastic de Containerseco van de Voedselopslag 0
Snelle ontwerpomschakelingen: Het neemt slechts een verschuiving van één etiketontwerp naar een andere op uw IML-automatisering om een snelle omschakeling te maken. Er is bijna geen productieverlies tijdens het opstarten van een nieuw ontwerp.
 
Milieuvriendelijk: In vorm bewaart de etikettering het milieu: de verpakking en het etiket bestaan uit hetzelfde materiaal en kunnen daarom volledig worden gerecycleerd.
Voordelen: 1. Esthetisch Gevoel; 2. Verhoog het Reclameeffect; 3. Anti-vervalst; 4. Microwavable.
Vriendschappelijke SGS Gediplomeerd FDA van lege Vierkante Plastic de Containerseco van de Voedselopslag 1
Productinformatie:

 

De Naam van het product: Koekjesdoos, Koekjesiml Doos, in vorm etiketteringsdoos, IML-Containers, Plastic Koekjesdoos, Lege Koekjesdoos, pp-Doos, Dooscontainers.
De aangepaste Dienst:

Onthaal aan OEM/ODM.
Wij om als uw vereisten te doen, en volgen uw productendetails om de doos aangepast en verhoogde te maken kwaliteitswaarde.

Toepassing: De producten die van de Koekjeschocolade en de doos invullen houden.
Druk: Bij vorm etikettering, detailleert uw producten allen op de doos, is de etiketten waterdichte en antivervalsing.

 
Gebruiksinformatie:
Het invullen van 85°C;
Beste vóór: 12 maanden na leveringsdatum;
Beste verwerkingstemperatuur: minimum 15 °C minstens 6 uren alvorens te vullen;
Microwavable;
Diepvriezergebruik op verzoek;
Stel niet aan direct zonlicht bloot;
Op verzoek beschikbare verklaring van overeenstemming;
De algemene migratie test op verzoek beschikbaar;
Tolerantiedimensies: ± 1 mm;
Tolerantievolume/Gewicht: ± 1% ~ 3%.
 
 
Wat is IML?
„In Vorm wordt de Etikettering“ IML direct afgeleid uit de techniek: een voorgedrukt etiket van polypropyleen(pp) wordt geplaatst in een vorm. Deze vorm heeft de vorm van het eindproduct, b.v. de vorm van een IML-Dozen.
Dan wordt gesmolten pp toegevoegd aan de vorm. Het smelt met het etiket, en terwijl het genezen, vergt de vorm van de vorm. Resultaat: het etiket en de verpakking worden één.
 
Maximumafdrukkwaliteit
De techniek van de compensatiedruk verzekert high-resolution beelden. Bovendien, u kunt alle kanten van een container met één verfraaien uitkiest etiket.
 
Sterk en hygiënisch
In vorm verzetten de etiketten zich tegen vochtigheid en grote veranderingen in temperatuur: de beste oplossing om plastic containers voor bevroren en gekoelde producten te verfraaien! In vorm zijn de etiketten ook bestand kras, kunnen niet barsten en zijn niet vatbaar voor rimpels.
 
Kortere productietijd en lagere productiekosten: Tijdens vorm binnen etiketteringsprocédé containers worden geproduceerd en worden verfraaid in één enkele stap. De opslag van lege containers wordt onnodig, behoren de opslag en de vervoerskostennen tot het verleden.
 
De brede waaier van blik & voelt opties: Het zelfde plastic verpakkende product kan met een brede waaier van verschillende materialen worden verfraaid, inkt lak. Dit staat u toe om uw product op de plank te onderscheiden.

Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons

Privacybeleid China Goede kwaliteit De Plastic Containers van IML Auteursrecht © 2019-2025 Guangzhou Huaweier Packing Products Co.,Ltd. Alle rechten voorbehouden.