logo
Huis > producten > iml kop >
De Kopbpa Vrije volledig Rekupereerbare Milieuvriendelijk van de kersenpudding IML

De Kopbpa Vrije volledig Rekupereerbare Milieuvriendelijk van de kersenpudding IML

plastic roomijskoppen

composteerbare plastic koppen

Plaats van herkomst:

China

Merknaam:

HUAWEIER

Certificering:

SGS,FDA,QS

Modelnummer:

IML-113 N

Neem contact met ons op
Vraag een offerte
Productgegevens
Type:
Lege IML-Puddingskop
grondstof:
Pp-Voedselrang
Etiketten:
Op Vereisten
Kleur:
op verzoek
Binnenlengte:
Diameter 74mm
Binnen wijd:
Diameter 74mm
BINNENhoogte:
59mm
buitengrootte:
Diameter84* Hoogte 63 mm
Maximum temperatuur:
Onder 121℃
Verzegelende Manier:
Aluminium Plastic Folie
Handvat:
Geen
Gebruik:
Houd Puddingsproducten, zoals Roomijs, Yoghurt enz.
Markeren:

plastic roomijskoppen

,

composteerbare plastic koppen

Betalings- en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal
100000pcs
Prijs
Onderhandelbaar
Verpakking Details
1. De uitvoerkarton met plastic binnen zak; 2. Ingepakte conventionele normen zoals stapelbare kop;
Levertijd
hangt van de eisen van de cliënt af
Betalingscondities
T/T, Western Union, L/C, Creditcard
Levering vermogen
5000000pcs per maand
Productbeschrijving

De lege IML-van de Kersenpudding Plastic pp Vrije Containers BPA van de de Kop6oz 200ML Vierkante Bodem
 
 
Snelle Details:
 

Watercapaciteit in Kop:aangepaste 6oz 200ml (is beschikbaar)
Kopgrootte:ø 84 mm * Hoogte 63 Aangepaste mm (is beschikbaar)
Kleur:Op Uw Verzoek
Grondstof:Voedselrang Plastic pp (het Hete vullen is beschikbaar)
Sluitingstype:Aluminium Plastic Folie
Handvat:Geen (Aangepast is beschikbaar)
IML-decoratie:Ja

 
Productinformatie:
 

De Naam van het product:Puddingskop, IML-Puddingskop, IML-Kop, de Kop van IML pp, Lege IML-Kop, de Kop van de Kersenpudding, IML-Containers, IML-Puddingscontainers, Plastic Puddingskop, Plastic Puddingscontainers, pp-Kop.
De aangepaste Dienst:

Onthaal aan OEM/ODM.

Wij konden als uw vereisten doen, en volgen uw producten om het aangepast en verhoogde te maken kwaliteitswaarde.

Toepassing:De puddingsproducten die en de kop invullen houden.
Druk:Bij vorm etikettering, detailleert uw producten allen op de kop, is de etiketten waterdichte en antivervalsing.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Voordelen:
 
1. Esthetisch Gevoel; 2. Verhoog het Reclameeffect; 3. Anti-vervalst; 4.Microwavable.
De Kopbpa Vrije volledig Rekupereerbare Milieuvriendelijk van de kersenpudding IML 0
 
Gebruiksinformatie:
 
Het invullen van 81°C;
Beste vóór: 12 maanden na leveringsdatum;
Beste verwerkingstemperatuur: minimum 15 °C minstens 8 uren alvorens te vullen;
Microwavable;
Diepvriezergebruik op verzoek;
Stel niet aan direct zonlicht bloot;
Op verzoek beschikbare verklaring van overeenstemming;
De algemene migratie test op verzoek beschikbaar;
Tolerantiedimensies: ± 1 mm;
Tolerantievolume/Gewicht: ± 1% ~ 3%.
 
Milieuvriendelijk: In vorm bewaart de etikettering het milieu: de verpakking en het etiket bestaan uit hetzelfde materiaal en kunnen daarom volledig worden gerecycleerd.
Kortere productietijd en lagere productiekosten: Tijdens vorm binnen etiketteringsprocédé containers worden geproduceerd en worden verfraaid in één enkele stap. De opslag van lege containers wordt onnodig, behoren de opslag en de vervoerskostennen tot het verleden.
De brede waaier van blik & voelt opties: Het zelfde plastic verpakkende product kan met een brede waaier van verschillende materialen worden verfraaid, inkt lak. Dit staat u toe om uw product op de plank te onderscheiden.
 
Snelle ontwerpomschakelingen: Het neemt slechts een verschuiving van één etiketontwerp naar een andere op uw IML-automatisering om een snelle omschakeling te maken. Er is bijna geen productieverlies tijdens het opstarten van een nieuw ontwerp.
Maximumafdrukkwaliteit: De techniek van de compensatiedruk verzekert high-resolution beelden. Bovendien, u kunt alle kanten van een container met één verfraaien uitkiest etiket.
Sterk en hygiënisch: In vorm verzetten de etiketten zich tegen vochtigheid en grote veranderingen in temperatuur: de beste oplossing om plastic containers voor bevroren en gekoelde producten te verfraaien! In vorm zijn de etiketten ook bestand kras, kunnen niet barsten en zijn niet vatbaar voor rimpels.
 
Wat is IML?
„In Vorm wordt de Etikettering“ IML direct afgeleid uit de techniek: een voorgedrukt etiket van polypropyleen(pp) wordt geplaatst in een vorm. Deze vorm heeft de vorm van het eindproduct, b.v. de vorm van een Theekop.
Dan wordt gesmolten pp toegevoegd aan de vorm. Het smelt met het etiket, en terwijl het genezen, vergt de vorm van de vorm. Resultaat: het etiket en de verpakking worden één.

Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons

Privacybeleid China Goede kwaliteit De Plastic Containers van IML Auteursrecht © 2019-2025 Guangzhou Huaweier Packing Products Co.,Ltd. Alle rechten voorbehouden.