Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
SGS,FDA,QS
Modelnummer:
IML-111 N
De lege Yoghurtiml Plastic Containers met GLB-Deksellepel 6oz 190ml om Kop vormen
Productinformatie:
De Naam van het product: | De Plastic Containers van IML, Yoghurtiml Containers, IML-Containers met GLB, IML-Container met Lepel, Lege IML-Containers, Lege Yoghurtcontainers, IML-Containers, Plastic Containers. |
De aangepaste Dienst: | JA, Onthaal aan OEM/ODM. Wij konden als uw vereisten doen, en volgen uw producten om het aangepast en verhoogde te maken kwaliteitswaarde. |
Toepassing: | De yoghurtproducten die en de kop invullen houden. |
Druk: | Bij vorm etikettering, detailleert uw producten allen op de kop, is de etiketten waterdichte en antivervalsing. |
Snelle Details:
Watercapaciteit in Kop: | aangepaste 190ml 6oz (is beschikbaar) |
Kopgrootte: | ø 87 mm * Hoogte 60 Aangepaste mm (is beschikbaar) |
Kleur: | Op Uw Verzoek |
Grondstof: | Voedselrang Plastic pp (het Hete vullen is beschikbaar) |
Sluitingstype: | Aluminium Plastic Folie |
Handvat: | Geen (Aangepast is beschikbaar) |
IML-decoratie: | Ja |
Voordelen:
1. Esthetisch Gevoel; 2. Verhoog het Reclameeffect; 3. Anti-vervalst; 4. Microwavable.
Gebruiksinformatie:
Het invullen van 85°C;
Beste vóór: 12 maanden na leveringsdatum;
Beste verwerkingstemperatuur: minimum 15 °C minstens 5 uren alvorens te vullen;
Microwavable;
Diepvriezergebruik op verzoek;
Stel niet aan direct zonlicht bloot;
Op verzoek beschikbare verklaring van overeenstemming;
De algemene migratie test op verzoek beschikbaar;
Tolerantiedimensies: ± 1 mm;
Tolerantievolume/Gewicht: ± 1% ~ 3%.
Wat is IML?
„In Vorm wordt de Etikettering“ IML direct afgeleid uit de techniek: een voorgedrukt etiket van polypropyleen(pp) wordt geplaatst in een vorm. Deze vorm heeft de vorm van het eindproduct, b.v. de vorm van een Theekop.
Dan wordt gesmolten pp toegevoegd aan de vorm. Het smelt met het etiket, en terwijl het genezen, vergt de vorm van de vorm. Resultaat: het etiket en de verpakking worden één.
Milieuvriendelijk: In vorm bewaart de etikettering het milieu: de verpakking en het etiket bestaan uit hetzelfde materiaal en kunnen daarom volledig worden gerecycleerd.
Kortere productietijd en lagere productiekosten: Tijdens vorm binnen etiketteringsprocédé containers worden geproduceerd en worden verfraaid in één enkele stap. De opslag van lege containers wordt onnodig, behoren de opslag en de vervoerskostennen tot het verleden.
De brede waaier van blik & voelt opties: Het zelfde plastic verpakkende product kan met een brede waaier van verschillende materialen worden verfraaid, inkt lak. Dit staat u toe om uw product op de plank te onderscheiden.
Snelle ontwerpomschakelingen: Het neemt slechts een verschuiving van één etiketontwerp naar een andere op uw IML-automatisering om een snelle omschakeling te maken. Er is bijna geen productieverlies tijdens het opstarten van een nieuw ontwerp.
Maximumafdrukkwaliteit: De techniek van de compensatiedruk verzekert high-resolution beelden. Bovendien, u kunt alle kanten van een container met één verfraaien uitkiest etiket.
Sterk en hygiënisch: In vorm verzetten de etiketten zich tegen vochtigheid en grote veranderingen in temperatuur: de beste oplossing om plastic containers voor bevroren en gekoelde producten te verfraaien! In vorm zijn de etiketten ook bestand kras, kunnen niet barsten en zijn niet vatbaar voor rimpels.
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons