logo
Bericht versturen
Huis > producten > IML-Emmer >
Esthetisch het Voelen Plastic Rond Bestand de Klantenembleem van de Emmerkras

Esthetisch het Voelen Plastic Rond Bestand de Klantenembleem van de Emmerkras

plastic ronde voedselcontainers

ronde plastic tonnen met deksels

Plaats van herkomst:

China

Merknaam:

HUAWEIER

Certificering:

SGS,FDA,QS

Modelnummer:

IML-179 N

Neem contact met ons op
Vraag een offerte
Productgegevens
Type:
De gedrukte Ronde van de Embleemiml Emmer
grondstof:
Plastic pp (Voedselrang)
kleur:
Op maat
Etiketten:
Op maat
Maximum temperatuur:
Onder 121℃
Handvat:
Kies (Aangepast) uit Handvat
buitengrootte:
Diameter 21,8 cm * Hoogte 16,7 cm
Binnenlengte:
Diameter 20,5 cm
Binnen wijd:
Diameter 20,5 cm
BINNENhoogte:
15,9 cm
Verzegelende Manier:
Ronde Plastic Dekking
Gebruik:
Houd Koekjesproducten, zoals het diverse koekje enz. van korrelgewassen.
Markeren:

plastic ronde voedselcontainers

,

ronde plastic tonnen met deksels

Betalings- en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal
20000pcs
Prijs
Onderhandelbaar
Verpakking Details
1. De uitvoerkarton met plastic binnen zak; 2. Ingepakte conventionele normen zoals stapelbare emme
Levertijd
hangt van de eisen van de cliënt af
Betalingscondities
L/C, T/T, Western Union, Creditcard
Levering vermogen
5000000pcs per maand
Productbeschrijving

Gedrukte Embleemiml Emmer om het Voedsel van pp Plastic de Koekjestonnen van Verpakkingscontainers

 

 

Snelle Details van Product:

 

De Naam van het product: IML-Emmer, Gedrukte Embleememmer, Ronde Emmer, pp-Emmer, Voedselemmer, IML-Verpakking, IML-Containers, IML-Tonnen, Gedrukte Embleemcontainers, Gedrukte Embleemtonnen, Plastic Emmer, de Plastic Emmer van IML.
Watercapaciteit in Emmer: 0.95Gallon/(Aangepaste) 4000ml/128oz
Emmergrootte: ø 21,8 cm * Hoogte 16,7 (Aangepaste) cm
Kleur: Aangepast
Grondstof: 100% voedselrang Plastic pp (het Hete vullen is beschikbaar)
Sluitingstype: Ronde Plastic Dekking
Handvat: Kies (Aangepast) uit Handvat
IML-decoratie: Ja
De aangepaste Dienst:

Onthaal aan OEM/ODM. 

Wij konden als uw vereisten doen, en volgen uw producten om het aangepast en verhoogde te maken kwaliteitswaarde.
Toepassing: De koekjesproducten die en de emmer invullen houden.
Druk: „In vorm etikettering“ IML, detailleert uw producten allen op de emmer, is de etiketten waterdichte en antivervalsing.

 

Voordelen:

1. Esthetisch Gevoel; 2. Verhoog het Reclameeffect; 3. Anti-vervalst; 4. Microwavable.

 

De brede waaier van blik & voelt opties: Het zelfde plastic verpakkende product kan met een brede waaier van verschillende materialen worden verfraaid, inkt lak. Dit staat u toe om uw product op de plank te onderscheiden.
Milieuvriendelijk: In vorm bewaart de etikettering het milieu, bestaan de verpakking en het etiket uit hetzelfde materiaal en kunnen daarom volledig worden gerecycleerd.

 

Esthetisch het Voelen Plastic Rond Bestand de Klantenembleem van de Emmerkras 0Esthetisch het Voelen Plastic Rond Bestand de Klantenembleem van de Emmerkras 1

 

Snelle ontwerpomschakelingen:
Het neemt slechts een verschuiving van één etiketontwerp naar een andere op uw IML-automatisering om een snelle omschakeling te maken. Er is bijna geen productieverlies tijdens het opstarten van een nieuw ontwerp.

 

Gebruiksinformatie:

 

Het invullen van 85°C;

Beste vóór: 12 maanden na leveringsdatum;
Beste verwerkingstemperatuur: minimum 10 °C minstens 8 uren alvorens te vullen;
Microwavable;
Diepvriezergebruik op verzoek;
Stel niet aan direct zonlicht bloot;
Op verzoek beschikbare verklaring van overeenstemming;
De algemene migratie test op verzoek beschikbaar;
Tolerantiedimensies: ± 1 mm;
Tolerantievolume/Gewicht: ± 1% ~ 3%.

 

Wat is IML?

„In Vorm wordt de Etikettering“ IML direct afgeleid uit de techniek: een voorgedrukt etiket van polypropyleen(pp) wordt geplaatst in een vorm. Deze vorm heeft de vorm van het eindproduct, b.v. de vorm van een Plastic Emmer.
Dan wordt gesmolten pp toegevoegd aan de vorm. Het smelt met het etiket, en terwijl het genezen, vergt de vorm van de vorm. Resultaat: het etiket en de verpakking worden één.

 

De maximumafdrukkwaliteit de techniek van de compensatiedruk verzekert high-resolution beelden. Bovendien, u kunt alle kanten van een container met één verfraaien uitkiest etiket.

 

Sterk en hygiënisch in vormetiketten verzet me tegen vochtigheid en grote veranderingen in temperatuur: de beste oplossing om plastic containers voor bevroren en gekoelde producten te verfraaien! In vorm zijn de etiketten ook bestand kras, kunnen niet barsten en zijn niet vatbaar voor rimpels.

 

De kortere productietijd en de lagere productiekosten tijdens vormen etiketteringsprocédé binnen containers worden geproduceerd en worden verfraaid in één enkele stap. De opslag van lege containers wordt onnodig, behoren de opslag en de vervoerskostennen tot het verleden.

Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons

Privacybeleid China Goede kwaliteit De Plastic Containers van IML Auteursrecht © 2019-2025 Guangzhou Huaweier Packing Products Co.,Ltd. Alle rechten voorbehouden.