Plaats van herkomst:
CHINA
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
FDA, EU, FSSC
Modelnummer:
AGK87110
BPA-vrij voedsel veilig snacks schroefdeksel 560 ml 19 oz Hexagonale PET potten met deksels
Snelle details:
| Naam van het product: | PET-potten, hexagonale PET-potten, hexagonale PET-potten, PET-potten met deksel, 560 ml 19 oz hexagonale PET-potten, snacks schroefdeksel PET-potten, bpa-vrije voedselveilige PET-potten |
| Watercapaciteit in potten: | 560 ml 19 oz (op maat is welkom) |
| Buitengrootte van de pot: | Diameter 87 mm * hoogte 110 mm |
| Kleur: | - Het is veilig. |
| Grondstof: | Voedingsmiddelenkwaliteit - PET (warm vullen is niet beschikbaar) |
| Maximale temperatuur: | Onder 40°C |
| Tipe sluiting: | Aluminiumfolie/drukgevoelige afdichter |
| Voordelen: | Na het afdichten van de afdichter dat de producten doen lekbestendig en 100% luchtdicht. |
| QTY/CTN: | 290 PCS/CTN (L72*W45*H69cm) |
| 20 ft Container geladen: | 29000 stuks |
| 40 ft Container geladen: | 58000 stuks |
| 40HQ Container geladen: | 68000 stuks |
| Vervoerhaven: | Guangzhou, Shenzhen, Foshan (op verzoek) |
| Prijsduur: | EXW, FOB, CNF, CIF (op aanvraag) |
| Productietijd: | 15 tot 20 dagen. |
Wij willen degratis monsterom te controleren en te overwegen.
Productinformatie:Dit zijn zeshoekige pet potten die na het vullen van de snoep zoete producten in de potten, de aluminium folie afdichting nodig hebben de afdichting machine te verzegelen en de drukgevoelige shim geen hebben machine,Zet het bovenop en doe het schroefdeksel dicht.We leveren de luciferverzegelmachine aan klanten ook als dat nodig is.hexagonale petpottenDat zou ook chocoladeboterproducten kunnen houden, en dezehexagonale petpottenDoen lekbestendig en luchtdicht100%.
Ook andere producten die niet in onze online catalogus staan.
De capaciteit voor water van 100 ml tot 5000 ml (op maat is beschikbaar);
De vormen voor potten zijn rond, vierkant, zeshoekig, achthoekig, dierlijk enz. We kunnen uw ontwerpen op maat maken.
Materiaal van de hoogste kwaliteit voor voedsel
Gemaakt van 100% nieuw, BPA-vrij plastic om de integriteit van voedsel te waarborgen.
Milieubewustzijn
milieuvriendelijk ontwerp dat zowel voedselveiligheid als duurzaamheid garandeert.
Klaar voor wereldwijde distributie
Onze producten worden door klanten over de hele wereld vertrouwd voor betrouwbare export.
![]()
![]()
Vragen:
1. V: Wat is dePET?
A: Het is voedselklasse plastic, niet-giftig. Het wordt veel gebruikt in voedsel, drank, geneeskunde en gezondheidszorg.
2. Q: Kan ik een maatwerk ontworpen en mock-upmonster?
A: We hebben onze eigen fabriek voor de productie van producten op maat.We kunnen ook snel monsters maken nadat we ontwerp van klanten hebben gekregen..
3Vraag: Kan ik de kleine hoeveelheid als proefbestelling beginnen, zoals 5000 stuks?
A: We zijn een fabriek voor de productie van plastic verpakkingsproducten, al onze producten zijn op maat gemaakt volgens onze klanten en bulkproductie door machines.Als je wilt beginnen met de totale hoeveelheid.Dat kunnen we voor je doen als debestelling van monsters.
4. V: Kan ik de prijs van dit product krijgen?
A: De prijs is gebaseerd op de hoeveelheid, uw producten specificatie details en uw producten vullen in blikken details.Geef de prijs.We moeten deze details bevestigen.
5. V: Kunt u een productielijn aanbieden voor het vullen van conserven en afdichten?
A: Ja, we kunnen de wedstrijdmachines voor u leveren, vertel ons uw eisen en hoeveel capaciteit u wilt om de productielijn te starten.
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons