Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
SGS, FDA, FSSC 22000, ISO 22000:2018
Modelnummer:
BGK87204B
| Productnaam | Plastic bewaarbussen met plastic deksels |
| Watercapaciteit | 1300ml / 43oz |
| Halsafwerking | 87mm |
| Afmetingen | 87mm × Hoogte 204mm |
| Grondstof | Voedselveilige PET doos en deksel |
| Max. Temperatuur | Onder 40℃ |
| Sluitingstype | Schroefdeksel |
| Nettogewicht body | 62g |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons