Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
SGS, FDA, FSSC 22000, ISO 22000:2018
Modelnummer:
BGK87204B 2
| Productnaam | Plasticopslagpotten met plastic deksel |
|---|---|
| Watercapaciteit | 1300 ml / 43 oz |
| Neck Finish | 87 mm |
| Afmetingen | 87 mm × hoogte 204 mm |
| Grondstoffen | PET-doos en -deksel voor levensmiddelen |
| Maximale temperatuur | Onder 40°C |
| Tipe sluiting | Schroefplat deksel |
| Kleur Lichaam/kap | Lichaam helder / cap bruin |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons