Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
SGS, FDA, FSSC 22000, ISO 22000:2018
Modelnummer:
BGK99195B
| Productnaam | Grote plastic snoeppotten met handvat deksel |
| Watercapaciteit | 2100ml / 70oz |
| Halsafwerking | 99mm |
| Afmetingen | 99mm × Hoogte 195mm |
| Grondstof | Food-grade PET body en deksel |
| Maximale Temperatuur | Onder 40℃ |
| Sluitingstype | Plat deksel |
| Kleur Opties | Body helder / dop rood |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons