Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
SGS, FDA, FSSC 22000, ISO 22000:2018
Modelnummer:
BGK99195B 2
| Productnaam | Grote plastic snoeppotten met deksels met handvat |
| Watercapaciteit | 2100ml / 70oz |
| Halsafwerking | 99mm |
| Afmetingen | 99mm * Hoogte 195mm |
| Grondstof | Voedselveilige PET body en deksel |
| Maximale Temperatuur | Onder 40℃ |
| Sluitingstype | Schroefdeksel |
| Nettogewicht Body | 80g |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons