Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
SGS, FDA, FSSC 22000, ISO 22000:2018
Modelnummer:
BXY78110
| Productnaam | Opbergpotten van kunststof met schroefdop |
| Watercapaciteit | 540 ml / 18 oz |
| Neck Finish | 87 mm |
| Afmetingen | 87 mm * 110 mm hoogte |
| Grondstoffen | PET-doos en -deksel voor levensmiddelen |
| Maximale temperatuur | Onder 40°C |
| Tipe sluiting | Schroefdeksel |
| Nettogewicht | 35 g |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons