Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
SGS, FDA, FSSC 22000, ISO 22000:2018
Modelnummer:
BXY78110 1
| Productnaam | Opslag plastic pot met schroefdeksel |
| Watercapaciteit | 540 ml / 18 oz |
| Halsafwerking | 87 mm |
| Afmetingen | 87 mm x Hoogte 110 mm |
| Grondstof | Voedselveilige PET-doos en deksel |
| Maximale temperatuur | Onder 40°C |
| Sluitingstype | Schroefdeksel |
| Nettogewicht body | 35 g |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons