Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
SGS, FDA, FSSC 22000, ISO 22000:2018
Modelnummer:
BXY78110 2
| Productnaam | Opslag plastic pot met schroefdop |
|---|---|
| Watercapaciteit | 540ml / 18oz |
| Halsafwerking | 87mm |
| Afmetingen | 87mm x Hoogte 110mm |
| Grondstof | Voedselveilige PET doos en deksel |
| Maximale temperatuur | Onder 40℃ |
| Sluitingstype | Plat deksel |
| Kleur Body/Dop | Body helder / Dop helder |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons