Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
SGS, FDA, FSSC 22000, ISO 22000:2018
Modelnummer:
DGK88148
| Productnaam | PET-plastic vierkante pot met deksel |
| Watercapaciteit | 1300 ml / 44 oz |
| Nekafwerking | 88 mm |
| Maat | 88 mm x hoogte 148 mm |
| Grondstof | PET-doos en deksel van voedingskwaliteit |
| Maximale temperatuur | Onder 40℃ |
| Sluitingstype | Schroefdeksel |
| Kleur Lichaam/Kop | Lichaam helder / dop zwart |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons