Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
SGS, FDA, FSSC 22000, ISO 22000:2018
Modelnummer:
DGK88148 1
| Productnaam | PET-plastic vierkante pot met deksel |
| Watercapaciteit | 1300 ml / 44 oz |
| Neck Finish | 88 mm |
| Grootte | 88 mm × hoogte 148 mm |
| Grondstoffen | PET-doos en -deksel voor levensmiddelen |
| Maximale temperatuur | Onder 40°C |
| Tipe sluiting | Schroefdeksel |
| Nettogewicht | 64 g |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons