Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
SGS, FDA, FSSC 22000, ISO 22000:2018
Modelnummer:
DGK88148 2
| Productnaam | Vierkante PET plastic pot met deksel |
| Watercapaciteit | 1300ml / 44oz |
| Halsafwerking | 88mm |
| Afmetingen | 88mm x Hoogte 148mm |
| Grondstof | Voedselveilige PET Doos en Deksel |
| Maximale Temperatuur | Onder 40°C |
| Sluitingstype | Schroefdeksel |
| Nettogewicht Body | 64g |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons