Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
SGS, FDA, FSSC 22000, ISO 22000:2018
Modelnummer:
DGK88131
| Productnaam | PET potten met schroefdeksel voor voedsel |
| Watercapaciteit | 880 ml / 30 oz |
| Halsafwerking | 88 mm |
| Afmetingen | Diameter 88 mm × Hoogte 131 mm |
| Grondstof | Voedselveilige PET body en deksel |
| Maximale temperatuur | Onder 40℃ |
| Sluitingstype | Plat deksel |
| Kleur opties | Transparante body / Zwart deksel |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons