Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
SGS, FDA, FSSC 22000, ISO 22000:2018
Modelnummer:
DGK89148 6
| Productnaam | Voedselveilige draaidop plastic pot |
|---|---|
| Watercapaciteit | 1300 ml / 440 oz |
| Halsafwerking | 89 mm |
| Afmetingen | Diameter 88 mm × Hoogte 148 mm |
| Grondstof | Voedselveilige PET-body en deksel |
| Maximale temperatuur | Onder 40℃ |
| Sluitingstype | Plat deksel |
| Nettogewicht body | 70 g |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons