Plaats van herkomst:
CHINA
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
FDA,EU, TUV, FSSC
Modelnummer:
AYL6538 2
EOE 211 38 mm Hoogte 100 ml 3,5 g Droge kruiden helder plastic PET Groothandel tonijn kan leeg
Productinformatie:Dit zijn plastic PET tonnenblikken die na het vullen van de producten in de blikken,het aluminium EOE ((Easy Open Ends) / POE ((Peel Off Ends) deksel of Tinplate deksel hebben de afdichtmachine nodig om het deksel te verzegelenWe leveren de luciferverzegelmachine ook aan klanten indien nodig.We bieden plastic pull tab blikken die ongeveer 3,5 g droge kruidenproducten of 100 ml watercapaciteitsproducten in blikken kunnen bevatten, en ditPlastic PET groothandel tonijn kan leeg islekbestendig en 100% luchtdicht.
Snelle details:
| Naam van het product: | tonnenblikken,tonnenblikken in groothandel,tonnenblikken in PET,tonnenblikken in groothandel in PET,3.5g droge kruiden doorzichtige kunststof PET groothandel tonijn kan leegmaken, EOE 211 38mm hoogte 100ml PET groothandel tonijn kan leegmaken. |
| Watercapaciteit in blikken: | 100 ml (op maat is verkrijgbaar) |
| De buitengrootte van de blikken: | Dia 67 211# * H38 mm |
| Kleur: | Transparante / Duidelijke (op maat is beschikbaar) |
| Grondstof: | PET van levensmiddelenkwaliteit (warmvullen is niet beschikbaar) |
| Maximale temperatuur: | Onder 40°C |
| Tipe sluiting: | Verzegelmachine verzegel het EOE / POE of Tinplate deksel op de bovenkant van blikjes |
| Voordelen: | Na afdichting van het deksel doen de producten lekbestendig en 100% luchtdicht. |
| QTY/CTN: | 600 stuks/CTN (L60*W45*H43cm) |
| 20 ft Container geladen: | 124800 stuks |
| 40 ft Container geladen: | 274800 stuks |
| 40HQ Container geladen: | 324000 stuks |
| Vervoerhaven: | Guangzhou, Shenzhen, op aanvraag. |
| Productietijd: | Vijftien dagen. |
Wij willen degratis monsterom te controleren en te overwegen.
![]()
![]()
Ook andere producten die niet in onze online catalogus staan.
De deksels hebben 200 #, 202 #, 206 #, 209 #, 211 #, 300 #, 305 #, 307 #, 309 #, 401 #, 502 #;
De capaciteit voor water van 70 ml tot 2150 ml (op maat is beschikbaar);
De vormen voor blikjes zijn rond, vierkant, zeshoekig, achthoekig, dierlijk enz. We maken uw ontwerpen op maat.
EU & FDA goedgekeurd, volledig in overeenstemming met internationale regelgevende normen.
Geavanceerde productietechnieken en technologie.
Goedkope uitmuntendheid. Producten van hoge kwaliteit tegen concurrerende prijzen
![]()
Vragen:
1Wat is PET?
A: Het is voedselklasse plastic, niet-giftig. Het wordt veel gebruikt in voedsel, drank, geneeskunde en gezondheidszorg.
2. V: Kan ik een maatwerk ontworpen en mock-up monster?
A: We hebben onze eigen fabriek voor de productie van producten op maat.We kunnen ook snel monsters maken nadat we ontwerp van klanten hebben gekregen..
3V: Kan ik de kleine hoeveelheid als proefbestelling beginnen, zoals 600 stuks?
A: We zijn een fabriek voor de productie van plastic verpakkingsproducten, al onze producten zijn op maat gemaakt volgens onze klanten en bulkproductie door machines.Als je wilt beginnen met de totale hoeveelheid.Dat kunnen we voor je doen als je monsters bestelt.
4. V: Kan ik de prijs van dit product krijgen?
A: De prijs is gebaseerd op de hoeveelheid, de specificaties van uw producten en de details van uw producten die in blikken worden ingevuld.
5K: Kunt u een productielijn aanbieden voor het verzegelen van de plastic blikjes?
A: Ja, we kunnen de wedstrijdverzegelmachine voor u leveren, vertel ons alsjeblieft uw vereiste voor hoeveel capaciteit u wilt starten, omdat de machine kiest door productie hoeveelheid.
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons