Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
SGS, FDA, FSSC 22000, ISO 22000:2018
Modelnummer:
DYL12598 2
| Productnaam | Plastic PET-blik met tin easy-open deksel |
| Watercapaciteit | 1000ml / 33oz |
| Halsafwerking | 125mm |
| Afmetingen | 125mm * Hoogte 98mm |
| Grondstof | Voedselveilige PET-container en deksel |
| Maximale Temperatuur | Onder 40℃ |
| Sluitingstype | Easy-open deksel |
| Kleur Body/Dop | Body transparant / dop aluminium |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons