Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
SGS, FDA, FSSC 22000, ISO 22000:2018
Modelnummer:
BYL83157 2
Hoogwaardige transparante PET potten ontworpen voor het bewaren van noten, gedroogd fruit, snacks, babyvoeding en voedingssupplementen. Voorzien van lekvrije, luchtdichte schroefdeksels en voedselveilige materialen.
| Productnaam | Transparante Voedselveilige Potten |
|---|---|
| Watercapaciteit | 800ml / 27oz |
| Halsafwerking | 83mm |
| Afmetingen | 83mm × Hoogte 157mm |
| Grondstof | Voedselveilige PET Doos en Deksel |
| Maximale Temperatuur | Onder 40℃ |
| Sluitingstype | Makkelijk te openen deksel |
| Nettogewicht body | 45g |
Gratis monsters beschikbaar voor evaluatie en overweging.
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons