Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
SGS, FDA, FSSC 22000, ISO 22000:2018
Modelnummer:
BYL99166
Hoogwaardige transparante PET-potten ontworpen voor het bewaren van noten, gedroogd fruit, snacks, babyvoeding en voedingssupplementen. Voorzien van lekvrije, luchtdichte schroefdeksels en voedselveilige materialen.
| Productnaam | Transparante PET Pot |
|---|---|
| Watercapaciteit | 1200ml / 40oz |
| Halsafwerking | 99mm |
| Afmetingen | 99mm × Hoogte 166mm |
| Grondstof | Voedselveilige PET-doos en deksel |
| Maximale temperatuur | Onder 40℃ |
| Sluitingstype | Makkelijk te openen deksel |
| Nettogewicht body | 63g |
Gratis monsters beschikbaar voor evaluatie en overweging.
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons