Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
SGS, FDA, FSSC 22000, ISO 22000:2018
Modelnummer:
BYL99166 1
Hoogwaardige transparante PET potten ontworpen voor het opslaan van noten, gedroogd fruit, snacks, babyvoeding en voedingssupplementen.
| Productnaam | Doorzichtige PET-blik |
|---|---|
| Watercapaciteit | 1200 ml / 40 oz |
| Neck Finish | 99 mm |
| Afmetingen | 99 mm × hoogte 166 mm |
| Grondstoffen | PET-doos en -deksel voor levensmiddelen |
| Maximale temperatuur | Onder 40°C |
| Tipe sluiting | Makkelijk open deksel |
| Kleur Lichaam/kap | Lichaam helder / kap Aluminium |
Gratis monsters beschikbaar voor evaluatie en overweging.
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons