Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
SGS, FDA, FSSC 22000, ISO 22000:2018
Modelnummer:
AYL83154 1
| Productnaam | PET Ronde Potten met Brede Mond |
| Watercapaciteit | 700ml / 23oz |
| Halsafwerking | 83mm |
| Afmetingen | 81mm × Hoogte 154mm |
| Grondstof | Voedselkwaliteit PET Body en Deksel |
| Maximale Temperatuur | Onder 40℃ |
| Sluitingstype | PE Dop |
| Netto Gewicht Body | 43g |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons