Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
SGS, FDA, FSSC 22000, ISO 22000:2018
Modelnummer:
DYL12598
PET-container voor voedingsmiddelen met een gemakkelijk open punt, ideaal voor het verpakken van gedroogde groenten, rode dadels, pinda's, kokosnoot, suikerriet en diverse voedingsmiddelen.
| Productnaam | Plastic PET blik met gemakkelijk open eind |
| Watercapaciteit | 1000 ml / 33 oz |
| Neck Finish | 125 mm |
| Afmetingen | 125 mm * Hoogte 98 mm |
| Grondstoffen | PET-container en -deksel voor levensmiddelen |
| Maximale temperatuur | Onder 40°C |
| Tipe sluiting | Makkelijk open deksel |
| Nettogewicht | 67 g |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons