Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
SGS, FDA, FSSC 22000, ISO 22000:2018
Modelnummer:
BYL6378
| Productnaam | Kleine plastic blik |
| Watercapaciteit | 220 ml / 7,4 oz |
| Neck Finish | 63 mm |
| Afmetingen | 63 mm * 78 mm (diameter * hoogte) |
| Grondstoffen | PET voor levensmiddelen (lichaam en deksel) |
| Maximale temperatuur | Onder 40°C |
| Tipe sluiting | Makkelijk open deksel |
| Kleurenopties | Doorzichtige carrosserie / aluminium kap |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons