Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
SGS, FDA, FSSC 22000, ISO 22000:2018
Modelnummer:
BYL83150
| Productnaam | Doorzichtige PET-schoonmaakblikken |
|---|---|
| Watercapaciteit | 700 ml / 23 oz |
| Neck Finish | 83 mm |
| Afmetingen | 83 mm × 150 mm hoogte |
| Grondstoffen | PET-doos en -deksel voor levensmiddelen |
| Maximale temperatuur | Onder 40°C |
| Tipe sluiting | Makkelijk open deksel |
| Kleurenopties | Lichaam helder / kap Aluminium |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons