Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
SGS, FDA, FSSC 22000, ISO 22000:2018
Modelnummer:
BYL83150 1
| Productnaam | Transparante PET plastic snoeppotten |
|---|---|
| Watercapaciteit | 700ml / 23oz |
| Halsafwerking | 83mm |
| Afmetingen | 83mm × 150mm Hoogte |
| Grondstof | Voedselveilige PET doos en deksel |
| Max. temperatuur | Onder 40℃ |
| Sluitingstype | Gemakkelijk te openen deksel |
| Nettogewicht body | 45g |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons