Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
SGS, FDA, FSSC 22000, ISO 22000:2018
Modelnummer:
BYL83157
| Productnaam | Doorzichtige voedselbeveiligingspotten |
| Watercapaciteit | 800 ml / 27 oz |
| Neck Finish | 83 mm |
| Afmetingen | 83 mm × hoogte 157 mm |
| Grondstoffen | PET-doos en -deksel voor levensmiddelen |
| Maximale temperatuur | Onder 40°C |
| Tipe sluiting | Makkelijk open deksel |
| Nettogewicht | 45 g |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons