Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HUAWEIER
Certificering:
SGS, FDA, FSSC 22000, ISO 22000:2018
Modelnummer:
BYL83157 1
| Productnaam | Lekvrije potten |
| Watercapaciteit | 800 ml / 27 oz |
| Halsafwerking | 83 mm |
| Afmeting | 83 mm x Hoogte 157 mm |
| Grondstof | Voedselveilige PET-doos en deksel |
| Maximale temperatuur | Onder 40°C |
| Sluitingstype | Makkelijk te openen deksel |
| Kleur body/dop | Body helder / Dop aluminium |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons